O mně

Zabývám se outdorovými aktivitami, potápěním, poznávacími jednodenními a vícedenními výlety do džungle, výlety na lodích do marine parku a po ostrovech v okolí KoPhanganu.

Pohybuji se v oblasti už 10 let a nabízím mnoho variant jak strávit nezapomenutelnou dovolenou v Thajském království.

Jsem schopen pro vás zajistit veškeré potapěčské kurzy v systému PADI.

Rád vám zprostředkuji potápění s kvalitní, vyzkoušenou a spolehlivou potapěčskou základnou na východním pobřeží Thajska Gulfský záliv (východní pobřeží) ostrovy Samui, Phangan, Tao.

V této oblasti zajišťuje veškerý servis společnost "Chaloklum Diving" sídlící na KoPhanganu.

Tato báze má již více jak 20ti letou tradici a zajišťuje veškerou úroveň kurzů potápění v systému PADI. Ať už jde o jednotlivé ponory z pláží na nejkrásnějších lokalitách KoPhanganu nebo o jednodenní potapěčské výlety na pohodlné lodi na lokace "Sail Rock, AnghTong Marine park a KoTao", kdy výlet zahrnuje zapůjčení potapěčské výstroje, snídani, oběd a nealko nápoje.

Na pevnině spolupracuji s resorty v oblasti Národního parku KhaoSok, jedné z nejstarších civilizací nezasažených džunglí v celé Jihovýchodní Asii. 
Již několik sezón organizuji výlety do této jedinečné destinace. Plovoucí domky, nádherná civilizací nedotčená příroda a jedineční zástupci fauny a flory...
Ubytování v této oblasti nabízejí i resorty s takzvanými "Tree House" bungalovy, cca 3 -5 metrů nad zemí v opravdu těsném kontaktu s okolní přírodou a přesto ve vysokém komfortu.

Nabízím rovněž zprostředkování kurzů a pronájmu vybavení pro Kiteboarding.


Detoxikační antistresové očistné pobyty s jógou masážemi cvičením, speciální stravou pro očistu a bylinnými čaji.

Výčet možných aktivit, výletů a pobytů je opravdu široký, od uživatelsky velmi jednoduchých pro každého, včetně malých dětí, až po několikadenní pobyty v džungli pro opravdové dobrodruhy.

Jsem přesvědčen, že z této nabídky si může vybrat opravdu každý. Věřím, že vás mnou nabízené služby zaujmou, pro veškeré podrobnosti o jednotlivých společnostech jejichž služby zprostředkovávám použijte patřičné odkazy.

Pro veškeré upřesňující informace mne prosím kontaktujte prostřednictvím telefonu nebo kontaktního e-mailu.

NatureEscape - Amazing Travel Agent - Ko Phangan

Jan Cabalka

průvodce, divemaster, yachtmaster offshore, cestovatel a fotograf