Potápění

                                                              https://www.chaloklum-diving.com/wp-content/blogs.dir/5/files//2011/09/Whaleshark-Rhincodon-typus-on-3-Dive-Special.jpg

Jsem schopen pro vás zajistit veškeré potapěčské kurzy v systému PADI.

Rád vám zprostředkuji potápění s kvalitní, vyzkoušenou a spolehlivou potapěčskou základnou na východním pobřeží Thajska Gulfský záliv (východní pobřeží) ostrovy Samui, Phangan, Tao.

V této oblasti zajišťuje veškerý servis společnost "Chaloklum Diving" sídlící na KoPhanganu.

Tato společnost se věnuje potápění na KoPhanganu vice než 15 let a od počátku vede bázi se záměrem nabízet tak vysoký standard potápění, jaký by rádi nacházeli sami. V průběhu let se podařilo dát dohromady tým podobně smýšlejících profesionálů, většinou touto společností vyškolených, sdílejících principy bezpečnosti a standardu. Všichni zde v Chaloklum diving preferujeme potěšení z potápění před profitem.
 
Chaloclum Diving potapěčská dvoupalubová výletní loď je velmi prostorná, nabízí upravený zastřešený prostor pro kompletní sestavení výstroje, na spodní palubě spolu s velkým otevřeným prostorem na přídi lodi pro opalování a relaxaci. Prostorná toaleta s možností osprchování je samozřejmostí. Na horní palubě se nachází zastřešený jídelní prostor a společenská zóna. Naše loď je připravena přivítat i doprovod či rodiné příslušníky potapěčů, pro výlet lodí a šnorchlování, nabídnout jim příjemný výlet a dostatečný comfort. Loď je vybavena vysílačkou, satelitním telefonem, GPS navigací a kompletní první pomocí včetně kyslíku.
 
Potapěčská škola na Chaloklum je současně naší bází a klimatizovaným školícím prostorem, prodejnou potapěčského vybavení (Scuba pro partner) a půjčovnou včetně vybavení pro snorcheling, plnící zónou a dílnou pro údržbu vybavení. Výuku a ponory z břehu zajišťujeme rovněž na plážích Mae Haad a Haad Yao.