Služby

Dovolená je příjemným odpočinkem, stráveným s rodinou či Vašimi nejbližšími. Není jen o lenošení na lehátku. Je o poznávání nových chutí a vůní, o možnosti na chvíli se zastavit a obdivovat vzdálené kraje...

Potápění
Nabízím své služby divemastera na ostrově KoPhangan Spolupracuji i s několika solidními a spolehlivými potapěčskými bázemi na západním pobřeží.
 
Báze, se kterými spolupracuji, nabízejí veškerý sortiment kurzů v systému PADI
 

Nabízejí  možnosti potápění  pro naprosté začátečníky,  vyzkoušet si ponor z pláže a pro již licencované potapěče absolvovat některý z jednodenních potapěčských výletů lodí, v rámci kterých je možné absolvovat 2 ponory za den     a v ceně je transport z resortu na bázi, snídaně, oběd a nealko nápoje včetně kávy a čaje.

V oblasti Thajského zálivu, ostrov Phangan, spolupracuji s bází "Chaloklum Diving"

Na západním pobřeží Jsem schopen zprostředkovat i "Potapěčské safari" 3-5 denní pobyt na lodi.                              3-4 ponory denně, zapůjčení veškeré výstroje, ubytování, stravování na lodi a nealko nápoje.

 

 

 
.
 
 
Jungle adventure
Výlet do jedné z nejstarších džunglí v Jihovýchodní Asii.
Z centra města či letiště Surattani, případně z přístavu DonSak, je zajištěna přeprava minibusem do Národního parku KhaoSok.
 
Pobyt a ubytování v oblasti je možné zajistit v některém z "Tree House" resortů. Bungalovy jsou cca 3-5 metrů nad zemí v nádherné přírodě v srdci parku.
 
Zde je možné absolvovat Jungle trek, pěšky i na slonech, splouvat místní říčky na duších "tubing" či na plastových kajacích, nebo se obdivovat záplavě tropických rostlin...
 
TreeHouse jsou obvykým startovním místem při cestě na "jezero"
 
Tato vodní plocha, rozprostírající se na stovkách hektarů, lemovaná vápencovými útesy tyčícími se místy až 900 m nad hladinu, bývala přírodním jezerem.
 
Před cca 40ti roky byla přistavěna hráz, z jezera se stala přehrada a hladina stoupla cca o 10-15 metrů.
Tímto vznikly nádherné lužné lesy, voda se vlila do mnoha kaňonů a údolí, a celé jezero se změnilo na úchvatný labyrint zátok a strmých skalních stěn s korunami vytvořenými džunglí v mnoha odstínech zelené. Po vyhlídkové projížďce  jsou klienti  ubytováni na plovoucích bungalovech. Domečky v řadě, podél plovoucího chodníčku, s centrální restaurací.     
 
V nádherném ránu, vzápětí po probuzení, můžete volně přepadnout do vyhřáté průzračné vody...
 
Obyklý program je spojen s procházkou do džungle a přilehlých jeskyní, vyjížďkou na kajaku či loďce s možností pozorování divoké místní fauny a flory.Celá oblast je přírodní rezervací a návštěva je možná pouze s akreditovaným  thajským průvodcem.
 
Základní nabídka výletů: 2 dny/1 noc,  3dny/2noci