Kite Boarding

Jsme schopni pro vás zajistit základní i pokročilé kurzy a pronájem výbavy na Kiteboarding. Spolupracujeme se společností KiteBoardingAsia, která nabízí kurzy pro začátečníky i cvičební lekce pro pokročilé. Tato společnost funguje na KoPhanganu od roku 2001 a je to jedna s předních škol a jediná s licencí a oprávněním od IKO (International KiteBoarding Organization) v Thajsku.

Po absolvování kurzu obdržíte celosvětově platnou IKO Kiteboarder licenci na základě které jste oprávněni si pronajímat vybavní na KiteBoarding a používat ho bez dohledu instruktora. Firma poskytuje profesionální přístup a vedení kurzů zábavnou formou pro absolutní začátečníky i zkušené „KiteBoardery“

Základní nabídka kurzů:

3 denní IKO kurz pro začátečníky – zkušení instruktoři se budou snažit vám předat maximum svých znalostí a schopností, aby se z Vás stal zkušený KiteBoarder. Kurz probíhá ve třech dnech v řadě za sebou a všichni účastníci na konci obdrží mezinárodně platnou IKO licenci. 

Cena:  11.000,- ThB

Jednodenní příprava - Vás uvede do světa KiteBoardingu, dostanete základní informace o výbavě, jejím sestavení a naučíte se ovládat Kite tak, abyste byli schopni jej dostat do vzduchu a vyzkoušet si základní ovládání a následně „draka“ bezpečně dostat na zem.

Cena:  4.000,- ThB

Jednodenní kurz pro pokročilé – pod dohledem instruktora si můžete „vypilovat“ své schopnosti a styl při nabírání větru, skocích, náročnějších prvcích a vyzkoušet si nějaké „triky“.

Cena:  4.000,- ThB

Škola nabízí i jednodenní soukromé kurzy s privátním Instruktorem.

Soukromé hodiny mohou výrazně zrychlit vaši výuku a schopnosti ovládat KiteBoard. Pouze s instruktorem se zaměříte na ty aspekty které potřebujete pro co nejrychlejší vývoj vašich schopností a dovedností

Cena:  8.000,- ThB